

Wat zijn de check-in tijden
De uiterste meldtijd bij de terminal van alle aanloophavens voor passagiers met en zonder voertuig, is uiterlijk 2 uur voor vertrektijd. Met uitzondering van Seyðisfjørður. Hier geldt een uiterlijke meldtijd van 3 uur. Smyril Line behoudt zich het recht voor om de geboekte afvaart te annuleren indien u zich later dan 1 uur voor vertrek bij de terminal meldt. Uw reservering vervalt dientengevolge. Let op: de juiste vertrektijd staat op uw vervoersbewijs! Passagiers die speciale zorg vereisen, dienen zich uiterlijk 3 uur voor vertrek bij de terminal te melden.
Is er een tijdsverschil met Nederland in Denemarken, de Færøer Eilanden, IJsland en aan boord
Denemarken; geen tijdsverschil.
Færøer Eilanden; in de zomer is geen tijdsverschil en in de winter is het 1 uur vroeger.
IJsland; in de zomer is het 2 uur vroeger, in de winter 1 uur.
Aan boord; aan boord wordt de Færøerse tijd gehanteerd, dus geen tijdverschil in de zomer en 1 uur tijdsverschil in de winter.
Wat is de boordvaluta
Aan boord is de valuta de Deense Kroon. U kunt wel betalen met biljetten van de Euro, de Noorse kroon, het Britse Pond, USA Dollar en de IJslandse Kroon. U krijgt echter wel Deense Kronen als wisselgeld terug. U kunt ook aan boord met uw creditcard betalen. Indien u toch geld op zak wilt hebben, kunt u dit het beste aan wal regelen. Aan boord is geen ATM aanwezig, maar u kunt wel terecht bij de receptie.
Kan ik met een rolstoel overal komen aan boord
Neen, helaas niet. U kunt met de lift komen op dek 2 t/m 8. De fitnessruimte en het zwembad zijn te vinden op dek 1. Helaas kunt u hier niet zonder assistentie komen. U heeft ook assistentie nodig als u naar buiten wilt.
Zijn huisdieren toegestaan aan boord
Ja. Huisdieren mogen niet in de hutten komen. U kunt een kennel/kooi huren op dek 7. De kosten zijn circa € 70 per hond per enkele reis en € 40 per kat per enkele reis. U dient zelf uw huisdier aan boord te verzorgen. Wij adviseren U met klem wel navraag te doen bij de autoriteiten of uw huisdier is toegestaan. In IJsland mag u uw huisdier alleen meebrengen, indien u langer dan 3 maanden verblijft.
Op welk dek kan ik de verschillende faciliteiten vinden
Dek 1: Fitnessruimte, zwembad en sauna
Dek 5: Viking Club, Receptie/Informatie, Tax-Free Shop & Parfumerie, Cafetaria, Bioscoop
Dek 6: Naust Lounge Bar, Norröna Buffet Restaurant en à la carte restaurant Simmer Dim
Dek 7: Conferentie Ruimte
Waar kan ik informatie vinden over campings
Voor campings op de Færøer Eilanden kijkt u hier
Voor campings op IJsland kijkt u naar hier
voor deelnemende campings van de camping Kaart IJsland 2010 kijkt u op hier
Is er bedlinnen aanwezig in de hutten
Met uitzondering van de couchettecompartimenten zijn er bedlinnen en handdoeken aanwezig in de hutten
Zit er een koelkast in de hut
Alleen in de buitenhutten is een koelkastje beschikbaar
Zijn de mindervaliden hutten
Ja. In totaal zijn er 6 hutten voor passagiers met lichamelijke beperkingen. In deze hutten zijn geen drempels aanwezig. De deurbreedte is 80 cm. In de doucheruimte is een douchestoel aanwezig en bij het toilet zijn steunen bevestigd aan de muur. Bij het toilet is tevens een alarmschakelaar aangebracht.
Wanneer moet ik mijn hut uit bij aankomst op de bestemming
Uiterlijk 1 uur voor aankomst in de haven dient u uw hut te verlaten. U wordt hierop geattendeerd door de boordomroep.
Mag ik tijdens de vaart bij mijn auto komen
Neen. Voor uw eigen veiligheid is het autodek niet toegankelijk zonder begeleiding van de nautische bemanning.





