Combineer IJsland en de Færøer Eilanden
Op uw reis naar of vanaf IJsland passeert u de Færøer Eilanden. U heeft dan de mogelijkheid om een stop-over te maken.
Stop-over mogelijkheid in het zomerseizoen
Stop-over op de Færøer Eilanden op de heenreis naar IJsland:
- Begin uw reis vanuit Denemarken op zaterdag, u komt aan op de Færøer Eilanden op een zondag en dan heeft u de mogelijkheid om 3 dagen te verblijven op de Færøer Eilanden (zondag tot woensdag)
Stop-over op de Færøer Eilanden op de terugreis vanaf IJsland:
- U vertrek vanaf IJsland op donderdag en komt aan op de Færøer Eilanden op vrijdagmorgen. U heeft dan de mogelijkheid om op de Færøer Eilanden te verblijven tot zondagavond.
Stop-over mogelijkheid in het voor- en naseizoen
Indien u in deze periode een stop-over wilt maken op de Færøer Eilanden, kan dat alleen voor een week:
- Vanuit Denemarken: U komt aan op maandag en u vaart door naar IJsland de maandag erna.
- Vanuit IJsland: u komt aan op een donderdag en vaart door naar Hirtshals de week erna.
Wij zijn u graag van dienst met het regelen van accommodatie op de Færøer Eilanden. Er zijn diverse mogelijkheden, u kunt verblijven in de hoofdstad Tórshavn of in een van de gezellige dorpjes buiten Tórshavn. Neem hiervoor vrijblijvend contact met ons op via +31 78 6198525 of info@smyrilline.nl en wij helpen u graag verder.